svg logo
Зустріч Міністра розвитку громад та забудовників Ужгорода

Зустріч Міністра розвитку громад та забудовників Ужгорода

Зустріч Міністра розвитку громад та забудовників Ужгорода в ЖК Park Land

01.04.2022

30 березня у межах робочої поїздки до Закарпатської області Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зустрівся з  представниками будівельних компаній регіону, місцевою владою та народними депутатами.  Дуже приємно, що місцем для зустрічі обрали один з наших кращих житлових комплексів - ЖК Park Land. Адже наша компанія не зупиняла роботу ні на один день. Ми розуміємо, що бізнес в умовах теперішньої ситуації відіграє дуже важливу роль.

Міністр вислухав усі побажання та пропозиції забудовників щодо того, як держава може сприяти зараз саме цій галузі. Адже, багато хто зараз переїхав в Ужгород та в Закарпаття взагалом - і захоче тут залишитися на більш тривалий термін. Ці люди повинні мати вибір у вирішенні питання житла. Урядом вже прийнято низку рішень, спрямованих на дерегуляцію сфери містобудування. 

Наша Будівельна компанія Gazda буде  намагатися тримати обрані темпи та не опускати високі стандарти будівництва, які ми декларуємо.  Ми також враховували і те, що людям, які зараз шукають квартиру - важко буде своїми силами організовувати та контролювати ремонт. Тому одним із напрямків зараз Будівельна компанія Gazda обрала проведення авторських ремонтів та продаж уже готового до заселення житла.

Все буде Україна!

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт