svg logo
Умови оплати

Умови оплати

Умови та способи купівлі нерухомості

11.05.2020

Ціни на нерухомість зростають практично щомісяця. Тому, вартість за метр квадратний на початку будівництва завжди буде нижча, ніж на момент здачі в експлуатацію. До прикладу, якщо ціна квартири площею 80 м² на початок будівництва становила 50 000 $, то після здачі в експлуатацію вартість цієї ж квартири може складати 73 600 $, як видно різниця в 23 600$ досить суттєва. Тому слід пам'ятати, що купівля нерухомості на ранньому етапі значно економить ваші статки і дає перевагу в можливості спланувати квартиру “під себе”.

 

 ПОВНА ОПЛАТА
Умови: При повній оплаті діє знижка
Детальніше: Обираючи повну оплату Ви отримуєте додаткову знижку.


 

РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Умови: Ви вносите 50% від вартості нерухомості, решту на протязі 2 років Ви сплачуєте без відсотків

Детальніше: Якщо у Вас не вистачає повної суми до сплати або Вам потрібні кошти, щоб зробити ремонт,  ми можемо розбити залишок без відсотків на 2 роки.
Приклад: При вартості квартири 50 000 $ ви платите 25 000 $, залишок розподіляється рівномірно на 24 місяці, в даному випадку по 1041 $ кожного місяця.


 

КРЕДИТУВАННЯ НА 5 РОКІВ
Умови: 50% перший внесок, решту під 7% до 5 років (ануїтетний платіж).
Детальніше: Кредитування відбувається без посередників, напряму від забудовника. Ціна нерухомості фіксується з моменту внесення першого внеску. Також, на відміну від різних фінансових установ, на Вас не накладаються штрафи та пеня при затримці оплати на декілька днів і Ви не сплачуєте ніякі додаткові страхові платежі. Можливе дострокове погашення на будь-якому етапі без переплат.
Приклад: При вартості квартири 50 000$ під час укладання угоди Ви сплачуєте 50%, що становить в даному випадку  25 000$,  а залишок рівними частинами у розмірі 495$ на 5 років

 


 

КРЕДИТУВАННЯ НА 20 РОКІВ
Умови: 30% перший внесок, решту під 12% до 20 років.
Детальніше: Кредитування відбувається без посередників, напряму від забудовника. Варто зазначити, що довгострокове кредитування це показник надійного забудовника з довгостроковими перспективами на ринку. Ціна нерухомості фіксується з моменту внесення першого внеску. Також, на відміну від різних фінансових установ, на Вас не накладаються штрафи та пеня при затримці оплати на декілька днів і Ви не сплачуєте ніякі додаткові страхові платежі. Можливе дострокове погашення на будь-якому етапі без переплат.
Приклад:  При вартості квартири 50 000$ ви сплачуєте 15 000$ (30%) при укладанні угоди,а залишок (35 000) сплачуєте щомісячними платежами рівними частинами по 385 $. Варто зазначити що щомісячний платіж, залежно від умов на ринку нерухомості, зачасту нижче вартості оренди квартири в місяць.
Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт