svg logo
Умови оплати

Умови оплати

Умови та способи купівлі нерухомості

11.05.2020

Вкладення коштів у нерухомість на етапі котловану - один із найвигідніших способів збереження залощаджень. До прикладу, якщо ціна квартири площею 80 м² на початок будівництва становила 52 000 $, то після здачі в експлуатацію вартість цієї ж квартири може складати 64 000 $, як видно різниця в 12 000$ досить суттєва. Тому слід пам'ятати, що купівля нерухомості на ранньому етапі значно економить ваші статки і дає перевагу в можливості спланувати квартиру “під себе”.

Завчасне придбання дає змогу обрати квартиру на комфортному для вас поверсі та з оптимальним плануванням, тому що як правило, на прикинці будівництва в продажі залишаються тільки квартири з великими площами, та на верхніх чи перших поверхах. Тому не втрачайте шанс обрати найкраще планування для себе вже зараз.


Наша Будівельна компанія Gazda пропонує наступні способи оплати:
1. Повна оплата - знижка 2. Розтермінування на 24 місяці без %, перший внесок 50% від вартості 3. Кредит на 5 років під 7% річних, перший внесок 50% від вартості. 4. Кредит до 20 років під 12% річних, перший внесок 30% від вартості.


 


ПОВНА ОПЛАТА
Умови: При повній оплаті діє знижка
Детальніше: Обираючи повну оплату Ви отримуєте індивідуальну знижку.

Попередній договір (повна оплата або розстрочка)
Договір купівлі-продажу квартири

 


 

 

РОЗТЕРМІНУВАННЯ
Умови: Ви вносите 50% від вартості нерухомості, решту на протязі 2 років Ви сплачуєте без відсотків

Детальніше: Якщо у Вас не вистачає повної суми до сплати або Вам потрібні кошти, щоб зробити ремонт,  ми можемо розбити залишок без відсотків на 2 роки.
Приклад: При вартості квартири 50 000 $ ви платите 25 000 $, залишок розподіляється рівномірно на 24 місяці, в даному випадку по 1041 $ кожного місяця.

Вартість нерухомості
(Як приклад)
Мінімальний перший внесок (50% від вартості)
0
0 $
Термін розтермінування
( від 1 до 24 місяців)
1 місяць
24 місяці
Обов'язковий щомісячний платіж
0$
Повна вартість:
0


Договір позики грошей

 


 

 

КРЕДИТУВАННЯ НА 5 РОКІВ
Умови: 50% перший внесок, решту під 7% до 5 років (ануїтетний платіж).
Детальніше: Кредитування відбувається без посередників, напряму від забудовника. Ціна нерухомості фіксується з моменту внесення першого внеску. Також, на відміну від різних фінансових установ, на Вас не накладаються штрафи та пеня при затримці оплати на декілька днів і Ви не сплачуєте ніякі додаткові страхові платежі. Можливе дострокове погашення на будь-якому етапі без переплат.
Приклад: При вартості квартири 50 000$ під час укладання угоди Ви сплачуєте 50%, що становить в даному випадку  25 000$,  а залишок рівними частинами у розмірі 495$ на 5 років

Вартість нерухомості
(Як приклад)
Мінімальний перший внесок (50% від вартості)
0
0 $
Термін розтермінування
( від 1 до 5 років)
1 рік
5 років
Обов'язковий щомісячний платіж
0 $
Повна вартість:
0


Попередній договір (кредит)

 


 

 

КРЕДИТУВАННЯ НА 20 РОКІВ
Умови: 30% перший внесок, решту під 12% до 20 років.
Детальніше: Кредитування відбувається без посередників, напряму від забудовника. Варто зазначити, що довгострокове кредитування це показник надійного забудовника з довгостроковими перспективами на ринку. Ціна нерухомості фіксується з моменту внесення першого внеску. Також, на відміну від різних фінансових установ, на Вас не накладаються штрафи та пеня при затримці оплати на декілька днів і Ви не сплачуєте ніякі додаткові страхові платежі. Можливе дострокове погашення на будь-якому етапі без переплат.
Приклад:  При вартості квартири 50 000$ ви сплачуєте 15 000$ (30%) при укладанні угоди,а залишок (35 000) сплачуєте щомісячними платежами рівними частинами по 385 $. Варто зазначити що щомісячний платіж, залежно від умов на ринку нерухомості, зачасту нижче вартості оренди квартири в місяць.

Вартість нерухомості
(Як приклад)
Мінімальний перший внесок (30% від вартості)
0
0 $
Термін розтермінування
( від 2 до 20 років)
2 років
20 років
Обов'язковий щомісячний платіж
0 $
Повна вартість:
0


Договір іпотеки

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт