svg logo

ЖК "КАРПАТСЬКОГО"

Розпродано

Тут все розкупили, але в нас є ще для Вас пропозиції Переглянути інші проєкти

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

ЖК Карпатського розташований в мікрорайоні Минай за адресою вул. Карпатського-Тиха. Це один із наймолодших, активно зростаючих та екологічних мікрорайонів Ужгорода, який вже почали називати "містом в мініатюрі" за його розвинену інженерну та соціальну інфраструктуру й сучасний благоустрій. 

Початок будівництва ЖК Карпатський закладено у 2-му кварталі 2018 року. Здано в екплуатацію на початку 2020 року. Це односекційна будівля на 3 поверхи, розташована поблизу основної вулиці мікрорайону - Патруса Карпатського, яка з'єднує його із центром міста (відстань становить 6 км). 

Тут є всі потрібні для повноцінного та комфортного життя заклади: кафе, стоматологічні кабінети, перукарні та косметичні салони, фітнес- та тренажерні зали, солярії, масажні кабінети, ігрові та тренувальні майданчики, а також паркові ділянки. В найближчому майбутньому тут планують облаштувати дитячий зал та термальний спортивно-оздоровчий комплекс. Є також закритий басейн “Акварель”, який приймає відвідувачів цілий рік. 

ЖК Карпатський став гармонійним доповненням цієї інфраструктури. Поблизу передбачено паркінг гаражного типу. Великі панорамні вікна забезпечують якісне денне освітлення, позитивний настрій та якісні побутові умови у кімнатах із надійною системою шумоізоляції. За бажання можна замовити перепланування квартир або інтеграцію додаткових індивідуальних інженерних рішень. Надійна монолітно-каркасна технологія будівництва, згідно якої створено житловий комплекс, дозволяє зробити це без ризиків.

Потрібно більше інформації? Дзвоніть нашому менеджеру і замовляйте професійну консультацію за телефоном +38 (050) 500 18 77.

Детальніше
Оберіть проєкт