svg logo
Технологія будівництва

Технологія будівництва

Монолітно каркасна технологія під час будівництва житлових комплексів будівельної компанії "GAZDA"

16.11.2020

Будівельна копанія «GAZDA» під час зведення житлових комплексів використовує монолітно-каркасну технологію будівництва. Чому саме ця технологія? Ми розповімо та підтвердимо перевагами в даній статті.

Монолітно-каркасний будинок –
  це будівля з монолітного залізобетонного каркасу, утвореного колонами і перекриттями, між якими споруджені стіни. Монолітні ділянки будинку забезпечують його основну несучу здатність, тому він відрізняється високою жорсткістю і стійкістю. Поверхи будинку жорстко пов'язані між собою до самого фундаменту. Будівля виходить настільки міцна, що монолітні колони використовують як обов'язковий елемент житлового будівництва в сейсмонебезпечних регіонах, а технологія стала однією з найпопулярніших у світі.


При такому будівництві головне навантаження  беруть на себе саме колони будинку. Для такого будівництва використовують тільки бетони класу міцності В-25, оскільки тільки вони можуть витримувати та нести необхідне навантаження.

До переваг монолітного будівництва відноситься можливість застосовувати сучасні рішення та вписувати об'єкти, що будуються, в ландшафт  існуючої забудови. Монолітні плити створюють рівну поверхню стелі без швів, готову для фарбування або обклеювання. Відсутність громіздких несучих стін дозволяє втілити будь-які бажання замовника по плануванню квартири, виключенням стане тільки перенесення санвузлів і кухонь через наявність транзитних комунікацій.

Згідно з сучасними гостами до теплопередачі через зовнішні стіни привели до того, що необхідна товщина цегельної кладки досягла 1,5 метрів. Каркасно-монолітний будинок не має подібної проблеми, тому що стіна на кожному поверсі опирається на плиту перекриття і є «самонесучою» у межах одного поверху, що рятує її від необхідності бути опорою для верхніх поверхів.


Основними перевагами монолітно-каркасного будівництва є:

·       міцність та сейсмостійкість;

·       безліч можливостей для планування внутрішнього простору, що забезпечується великим кроком несучих конструкцій;

·       довговічність конструкцій зведених монолітно-каркасним методом (термін експлуатації – не менше 200 років);

·       доволі висока швидкість зведення будинку;

·       можливість зведення будинків понад 25 поверхів.

Тому обираючи квартиру в житлових комплексах будівельної копанії «GAZDA» Ви можете бути стовідсоткового переконані в якості, надійності та довговічності Вашого нерухомого майна.

А підібрати кращий варіант Вам завжди допоможуть наші менеджери:
+38 (050) 500 55 91

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт