svg logo

Таунхаус "ДУЛОВА"

Галерея

Світлини та зображення

Online камера

Відеоспостереження

Переваги Таунхуаусу

Таунхауси

Перегляд
Планування Кімнат Ділянка Готовність Дата здачі Площа Вартість м2 Повна вартість
DL 2.04 6 3.61 Побудована 2020 238 630 149,940

Запис на перегляд та підбір нерухомості

Наші менеджери завжди готові запропонувати Вам найкращий варіант нерухомості, для цього ви можете заповнити форму для запису на перегляд:

Запис на перегляд
Оксана Менеджер з продажу (050) 500-18-77

Загальна інформація

Адреса с.Минай, вул. Дулова
Початок будівництва 2019
Завершеня будівництва 2020
Вартість м2 від 610 $
Паркінг Гараж
Секцій 12
Поверхів 2
До центру міста 6 км

Новини та акції

ТХ Дулова - це приклад сучасної міської малоповерхової забудови із підвищеними вимогами до комфорту проживання та зручним внутрішнім плануванням. У таунхаусі передбачені всі умови для того, аби жильці відчували всі переваги заміської свободи пересування і мали великий об'єм індивідуального простору. 

На той же час компактне розташування 12-и двоповерхових будиночків ТХ Дулова всередині екологічно чистого мікрорайону, неподалік основних транспортних магістралей, робить сполучення із центральною частиною обласного центру швидким та зручним. Відстань до центру Ужгорода - 6 км. 

Будівництво ТХ Дулова, за адресою село Минай, вул. Дулова, розпочате у 2019 році й закінчено в 2020 році. Відносно молодий район, де зростає містечко таунхаусів, почав активно відбудовуватися 10 років назад, відтак має розвинену комунальну, соціальну та інженерну інфраструктуру. Зараз тут є всі сучасні заклади торгівлі та сфери обслуговування, необхідні для комфортного життя та широкого вибору. 

Зовнішній вигляд та архітектурна специфіка секцій ТХ Дулова втілює всі найкращі будівельні тенденції сучасних європейських таунхаусів. Екологічні, надійні матеріали фасадів, зручні балкони та великі панорамні вікна, ефектно декоровані в’їзди окремих гаражів та входів до житлових приміщень, спокійна й виважена естетика оздоблення "під старовину" із використанням цегли, каменю, художньої ковки, декоративні зелені насадження біля під'їздів та якісне дорожнє покриття внутрішньої території - все це викликає бажання оселитися тут, аби насолоджуватися заміським затишком і сучасним комфортом. 

Детальніше з пропозиціями ознайомтеся в розділі "Таунхауси" .

Потрібно більше інформації? Дзвоніть нашому менеджеру і замовляйте професійну консультацію за телефоном +38 (050) 500 18 77.

Детальніше

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт