svg logo
Комерційна нерухомість як об’єкт інвестування

Комерційна нерухомість як об’єкт інвестування

Ринок нерухомість це – один з найстабільніших та найбільш передбачуваних ринків.

26.12.2019

У комерційну нерухомість, зазвичай, більш охоче вкладають кошти «великі гравці», та переваги таких інвестицій на стільки очевидні, що початківці також охоче беруться за цю справу, при наявності необхідних коштів.

Загалом, ринок нерухомість це – один з найстабільніших та найбільш передбачуваних ринків. При цьому комерційна нерухомість, в порівнянні з житловою, має ряд ризиків, тому варто детальніше вивчити ринок, якщо у вас немає досвіду.

Є три основні напрямки заробітку на нерухомості комерційного спрямування. Одним з них є купівля нерухомості, в основному, на початковому етапі будівництва (хоча вигідними є і операції з нерухомістю, готовою до експлуатації), а згодом перепродають її на більш вигідних для себе умовах. Наступний варіант зустрічається найчастіше, це – купівля об’єктів з метою здачі в оренду. Також, комерційна нерухомість часто купується для ведення власного бізнесу, це, звісно, при наявності необхідного капіталу, приносить значну економію, адже позбавляє щомісячної плати за оренду приміщення, що часто обходиться круглою сумою.

Самими популярними об’єктами комерційної нерухомості в Ужгороді є приміщення торгівельного призначення, офісні приміщення та нерухомість для ведення готельної справи (що спричинено розвитком туристичної галузі міста та регіону в цілому). Також, зважаючи на розвинену культуру споживання кави та достатньо стабільний рівень забезпеченості населення, популярними є приміщення, що мають необхідне обладнання для утримування кафе та ресторанів.

Щоб вкладання коштів було найбільш вдалим, необхідно прискіпливо вивчити всі аспекти ринку нерухомості комерційного призначення. При виборі об’єкту, слід детально ознайомитись із всіма, представленими в регіоні забудовниками і обрати найкращих, особливо, якщо ви плануєте купівлю нерухомості на початковому етапі будівництва. Варто, також, звернути увагу на розташування вашої майбутньої власності.

 

До пошуку найбільш підходящого варіанту слід відноситись вкрай відповідально, адже вдала інвестиція здатна забезпечити вас стабільним пасивним прибутком на довготривалій основі, і лише від ваших зусиль залежить якість вашого майбутнього.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт