svg logo

Таунхаус "ДЖЕРЕЛЬНА"

Галерея

Світлини та зображення

Загальна інформація

Адреса м. Ужгород, вул. Джерельна
Початок будівництва I кв. 2020
Завершеня будівництва II кв. 2021
Вартість м2 від 600 $
Паркінг Власний гараж
Секцій 6
Поверхів 2
До центру міста 1 км

Запис на перегляд та підбір квартири

Наші менеджери завжди готові запропонувати Вам найкращий варіант нерухомості, для цього ви можете заповнити форму для запису на перегляд:

Запис на перегляд
Оксана Менеджер з продажу (050) 500-18-77

Новини та акції

Серед незайманої природи поруч із центром Ужгорода будується таунхаус «Джерельна» від будівельної компанії Газда. Будівництво розпочалося у 1 кварталі 2020 року на вулиці Джерельній і буде завершене у 2 кварталі 2021 року. 

Комплекс складається з 6-и двоповерхових таунхаусів, спроектованих за кращими світовими взірцями сучасної еко-архітектури. Виразні форми, приємні кольори й натуральні текстури оздоблення підкреслюють гармонію з оточуючим природнім середовищем. 

Кожен таунхаус межує з індивідуальним огородженим двориком. Територія достатньо простора і для пікніків із друзями, і для дитячої біганини. Тут можна облаштувати зелену терасу, встановити барбекю, басейн, шезлонги, спортивне знаряддя та інше на ваш смак. Паркан захистить особистий простір від чужих поглядів. 

Таунхаус «Джерельна» зростає в одному з найекологічніших куточків Ужгорода, мікрорайоні «Шахта». Тут хвойні й листяні масиви влітку й навесні насичують чисте повітря надихаючими ароматами. А взимку природа дарує засніжені чарівні краєвиди, неначе з різдвяної казки. 

Це малонаселений, відтак спокійний і тихий мікрорайон. Але з добре розвиненою інфраструктурою і хорошими перспективами. Відстань до центру міста – 1 км. 

Для комфорту й безпеки в таунхаусі «Джерельна» передбачено все: надійні інженерні системи, енергоефективні рішення, відеонагляд. Є індивідуальні гаражі.

Просторі 5-кімнатні таунхауси від БК GAZDA з сучасним плануванням будуть тішити вас затишком, домашнім теплом і свіжою атмосферою. Загальна площа кожного помешкання – 167 м2.

Вартість м2 житла – від 600 $. 

Детальніше з пропозиціями ознайомтеся в розділі «Таунхауси» (нижче).

 

Потрібно більше інформації? Дзвоніть нашому менеджеру і замовляйте професійну консультацію за телефоном +38 (050) 500 18 77.

Детальніше

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт