svg logo

Таунхаус "ДЖЕРЕЛЬНА"

Хід будівництва

Звіт з будівельного майданчику

Галерея

Світлини та зображення

Таунхауси

Перегляд
Планування Кімнат Ділянка Готовність Дата здачі Площа Вартість м2 Повна вартість
DZ 1 5 416.00 Будується IІI кв. 2021 167 880 146,960

Запис на перегляд та підбір нерухомості

Наші менеджери завжди готові запропонувати Вам найкращий варіант нерухомості, для цього ви можете заповнити форму для запису на перегляд:

Запис на перегляд
Оксана Менеджер з продажу (050) 500-18-77
Влада Менеджер з продажу (050) 500-55-91

Загальна інформація

Адреса вул. Джерельна 1а
Початок будівництва I кв. 2020
Завершеня будівництва 3 кв. 2022
Вартість м2 від 790 $
Паркінг Власний гараж
Секцій 6
Поверхів 2
До центру міста 3 км

Новини та акції

Серед незайманої природи поруч із центром Ужгорода будується таунхаус «Джерельна» від будівельної компанії Газда. Будівництво розпочалося у 1 кварталі 2020 року на вулиці Джерельній і буде завершене у 1 кварталі 2022 року. 

Комплекс складається з 6-и двоповерхових таунхаусів, спроектованих за кращими світовими взірцями сучасної еко-архітектури. Виразні форми, приємні кольори й натуральні текстури оздоблення підкреслюють гармонію з оточуючим природнім середовищем. 

Кожен таунхаус межує з індивідуальним огородженим двориком. Територія достатньо простора і для пікніків із друзями, і для дитячої біганини. Тут можна облаштувати зелену терасу, встановити барбекю, басейн, шезлонги, спортивне знаряддя та інше на ваш смак. Паркан захистить особистий простір від чужих поглядів. 

Таунхаус «Джерельна» зростає в одному з найекологічніших куточків Ужгорода, мікрорайоні «Шахта». Тут хвойні й листяні масиви влітку й навесні насичують чисте повітря надихаючими ароматами. А взимку природа дарує засніжені чарівні краєвиди, неначе з різдвяної казки. 

Це малонаселений, відтак спокійний і тихий мікрорайон. Але з добре розвиненою інфраструктурою і хорошими перспективами. Відстань до центру міста – 3 км. 

Для комфорту й безпеки в таунхаусі «Джерельна» передбачено все: надійні інженерні системи, енергоефективні рішення, відеонагляд. Є індивідуальні гаражі.

Просторі 5-кімнатні таунхауси від БК GAZDA з сучасним плануванням будуть тішити вас затишком, домашнім теплом і свіжою атмосферою. Загальна площа кожного помешкання – 167 м2.

Детальніше з пропозиціями ознайомтеся в розділі «Таунхауси» (нижче).

Потрібно більше інформації? Дзвоніть нашому менеджеру і замовляйте професійну консультацію за телефоном +38 (050) 500 18 77.

Детальніше

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт