svg logo
Чому сьогодні так важко купити хорошу нерухомість

Чому сьогодні так важко купити хорошу нерухомість

Попит перевищує пропозицію

29.12.2019

У найбільш розвинених країнах світу пропозиція на ринку нерухомості формує попит на неї. Такі країни володіють сильною і розвиненою у всіх напрямках економікою, життя там стабільне, громадяни забезпечені всім необхідним. Адже прибутки не лише покривають всі їхні потреби, а й дозволяють планувати майбутні великі витрати, такі як навчання, купівля автомобіля, або виплата іпотечного кредиту. Саме така економічна ситуація дозволяє пропонувати товари і послуги, на які очікуються реакції потенційних клієнтів.

Трохи іншою є ситуація на ринку нерухомості в Україні. Економіка в нашій країні є такою, що розвивається. Купівельна спроможність громадян залежить від динаміки цього процесу. І на даний час попит на нерухомість перевищує пропозицію на ринку.

Ужгород володіє розвиненою інфраструктурою, надзвичайно сприятливим кліматом, а також динамічним розвитком культурного сектору. Окрім історичної привабливості міста та мальовничої природи околиць, вигідне географічне розташування Ужгорода приваблює бажаючих купити квартиру з усієї країни, зокрема з таких великих міст як Київ, Дніпро, Харків. Воєнні дії на сході України також спровокували зростання попиту на житлову та комерційну нерухомість в Ужгороді.

Рівень якості життя громадян міста, інвестиційна привабливість регіону та багаті природні ресурси області незмінно формують попит на нерухомість комерційного призначення.

Також є стабільно високим попит на оренду квартир, адже в Ужгороді розташовано п’ять вишів, і не лише студенти потребують житло, а й випускники, які намагаються залишитись в місті після отримання диплому.

Всі ці фактори, враховуючи перспективи економічного зростання та туристичного потенціалу регіону, вплинули на розвиток будівельного сектору, який має на меті задовольнити всі потреби громадян, які хочуть купити квартиру в Ужгороді.

Дана ситуація також вигідна великим та дрібним інвесторам, які шукають прибуткових можливостей для інвестицій.

 

Отже, запасайтесь терпінням, дізнавайтесь чим така ситуація може бути корисна Вам та дійте. Адже головне – вчасно скористатись сприятливими умовами.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт