svg logo
Шумоізоляція квартири

Шумоізоляція квартири

Запорука справжнього спокою

07.07.2020

Часто майбутніх власників квартир хвилює питання шумоізоляції їх помешкань.

В ЖК PARK LAND ми пропонуємо декілька способів вирішення цієї проблеми. Про два з них ми вже розповідали – це внутрішній парк, який закритий від проїзду машин та забезпечить вас від шуму «доріг» і багатопрофільні металопластикові вікна Salamander з трьома ущільнюваними контурами (зовнішній, внутрішній і середній).

Ще одна наша «фішку», якою ми гордимося: це - шумоізоляція стін по сучасним технологіям.

Перегородки між квартирами ми робимо наступним чином: цегла ECOBLOCK 250 мм, далі ми ставимо мінеральну вату 50 мм і додатково керамоблок Porotherm 80 мм. З такими стінами Ви можете не турбуватися, що Вас розбудять звуки порохотяга чи музики, а пізні застілля у сусідів не дадуть можливості відпочити після важкого робочого дня.

Ми вивчаємо і впроваджуємо різні методи покращення звукоізоляції у ваших квартирах. Адже для будівельної компанії Gazda важливо створювати не тільки спокійну та затишну атмосферу у Вашому домі, а і гарний настрій та психологічний комфорт для всіх мешканців нашої нерухомості.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт