svg logo
В яку нерухомість краще вкладати кошти

В яку нерухомість краще вкладати кошти

Нерухомість ніколи не знецінюється, саме тому, інвестування в нерухомість є одним із найнадійніших.

26.12.2019

Нерухомість ніколи не знецінюється, саме тому, інвестування в нерухомість є одним із найнадійніших. Та попри видимі переваги, не варто забувати, що до будь якого вкладання коштів потрібно відноситись вкрай відповідально. Отже, необхідно зосередитись на вивченні ринку.

На сьогодні в країні сприятлива ситуація для придбання нерухомості за привабливими цінами. Та було б недоречно кинутись на першу з найдешевших пропозицій, вважаючи, що на цьому вдасться заробити, адже покупка, через деякий час може виявитись просто непотрібною і нерентабельною.

Перш за все варто звернути увагу на типи нерухомості. Так, нерухомість є вторинна та первинна. Первинна нерухомість – це нерухомість від забудовника, вторинна – це переважно житло, яке вже було в експлуатації.

На сьогодні первинна нерухомість як в Ужгороді, так і загалом по Україні користується більшим попитом, аніж вторинна. В першу чергу це, звісно ж, зумовлено нижчими цінами. Та загалом є ряд переваг первинного житла перед вторинним.

Сучасне планування, просторі кімнати, нова електрична проводка та трубопровід, ліфти, чистий, акуратний під’їзд – це лише одні з самих явних переваг. Часто наявність квартири в новобудові може забезпечити власника гаражем, або власним місцем для паркування, облаштованою прилеглою територією з освітленням та озелененням, а іноді й охороною.

Звичайно, є свої плюси і у вторинного житла. Наприклад, розвинена інфраструктура, або вигляд з вікна на історичний центр міста можуть в деяких випадках скласти конкуренцію пропозиціям первинного ринку.

Та варто розуміти, що квартири у так званих «хрущовках» дуже скоро перестануть приносити такий прибуток орендодавцям. Адже якісний, сучасний ремонт, який суттєво піднімає ціну за оренду, є абсолютно невиправданим в довгостроковому відношенні, адже будувалися ці будинки як тимчасове житло, і термін їхньої придатності збіг. Будинки в аварійному стані, і необхідні капітальні ремонти, або знесення із будівництвом нових об’єктів.

Звичайно, рівень комфорту кожна людина визначає собі сама. Хтось хоче заселитися у повністю готову квартиру з ремонтом та дитячим садочком у дворі, а хтось хоче створити індивідуальний простір для життя. Та з погляду інвестицій, звісно ж, варто зосередити увагу на первинній нерухомості. Адже така нерухомість може значно швидше окупитися, зважаючи на можливість придбання на початковому етапі будівництва, що в окремих випадках може зекономити до 50% коштів.
Ринок первинної нерухомості в Ужгороді стрімко розвивається. Це хороший показник для доречності інвестування, але також це – передумова для детального вивчення забудовників. Необхідно шукати найкращих, високий рівень поінформованості в рази збільшує шанси на успіх.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт