svg logo
Як обрати правильну квартиру для життя

Як обрати правильну квартиру для життя

Якою має бути квартира вашої мрії

29.12.2019

Нам здається, що найскладнішим в купівлі квартири є наявність коштів. Це, звісно ж, відіграє вирішальну роль при прийнятті рішення купувати чи ні, та коли кошти є, і рішення прийнято, постає безліч питань, на які необхідно шукати відповідь.

Якою має бути квартира вашої мрії, ви знаєте, та не поспішайте приймати передчасне рішення, адже за житловою площею та плануванням приховано багато факторів, на які потрібно звернути увагу.

Найбільш розповсюдженими характеристиками хорошого житла є: відсутність, або низький рівень стороннього шуму, це стосується як шуму з вулиці, так і шуму з сусідніх квартир; високий рівень енергозбереження помешкання; щільність населення в районі і навіть, в будинку, в якому ви плануєте придбати квартиру; якість будівельних та оздоблювальних (якщо мова йде про квартиру в новобудові) матеріалів.

Також, важливу роль відіграють характеристики району, в якому ви плануєте проживати. Тож, потрібно звернути увагу, що має бути якомога кращою екологія. Розвинена інфраструктура району та облаштована прибудинкова територія, куди можна віднести зелені насадження, обов’язкове освітлення території, наявність паркувальних місць для мешканців будинку та присутність дитячого майданчику, якщо не у дворі, то обов’язково в межах декількох сусідніх дворів.

Процес вибору району проживання – вкрай відповідальний процес. При цьому необхідно враховувати те, де ви працюєте, чи є у вас сім’я і діти, і які ви маєте плани на майбутнє. Адже абсолютно невиправданою виявиться покупка квартири у віддаленому районі міста, якщо діти навчаються у школі на іншому кінці міста, а ви не плануєте купувати автомобіль.

Одним з критеріїв, при купівлі квартири, про який забувають майже всі, є інформація про майбутніх сусідів, адже можна купити квартиру своєї мрії, з чудовим видом з вікна, а згодом може виявитися, що сусід алкоголік, або в момент, коли вам потрібно готувати доповідь, ви дізнаєтесь, що у квартирі над вами живе сім’я з галасливими дітьми.

Отже не поспішайте при виборі житла. Але й затягувати з часом не потрібно, якщо вам щось не до вподоби, не думайте надто довго, краще відмовтесь від цього варіанту і починайте шукати інший.

Якщо ви плануєте придбати квартиру, краще визначтеся відразу з планами і бажаннями, не будьте надто емоційними, підійдіть до вирішення цього питання виважено й прагматично і тоді успіх вам гарантовано.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт