svg logo
На що варто звертати увагу при купівлі готового котеджу.

На що варто звертати увагу при купівлі готового котеджу.

Допомога у виборі

29.12.2019

Купівля будинку, це – важливий та відповідальний крок в житті кожної сім’ї. Така покупка приносить багато позитивних емоцій своїм власникам, та варто бути обережними, адже зовсім скоро радість від придбання сімейного гніздечка можуть замінити суцільні проблеми й відчай.

На що ж варто звертати увагу при купівлі будинку, окрім, звичайно ж, місця розташування, планування та ціни?

В першу чергу варто пам’ятати, що цю покупку потрібно здійснювати, уважно і прискіпливо вивчаючи об’єкт придбання. В разі, якщо ви вирішили купити будинок на вторинному ринку, пам’ятайте про те, що кожний господар, особливо якщо це стосується нерухомості старше 10-ти років, будується на свій страх та ризик, в основному відбувається так, що люди вчаться на своїх помилках. Тому, якщо вам подобається будинок і ви дійсно хочете його придбати, не пошкодуйте коштів на огляд стану будинку експертами.

Не заощаджуйте на цьому, та якщо грошей у вас дійсно бракує на експертну оцінку, постарайтесь оглянути будинок самостійно. Варто зазначити, що найкращим буде оглядати будинок саме весною. В цю пору року тане сніг і є активними ґрунтові води, що особливо актуально в Ужгороді та на Закарпатті в цілому. В цій ситуації відразу стає зрозумілим на скільки якісна гідроізоляція будинку та система водовідведення. Обов’язково побувайте в підвалі та на горищі, там буде видно чи не протікає дах та чи якісно він зроблений.

Перевірте вікна та двері, вони мають відчинятися та зачиняти легко та щільно, якщо ж доводиться потрудитися, це може свідчити про те, що фундамент нерівномірно осідає. При цьому потрібно також перевірити чи рівними є стіни будівлі.

При купівлі нового будинку у котеджному містечку теж можуть виникнути подібні проблеми, та все залежить від забудовника, а вони в свою чергу прагнуть заробити, а отже серйозно відносяться до якості будівництва, тим паче, що таке будівництво відбувається під пильним наглядом професіоналів, на відміну від частих хаотичних прибудов власників, які сподіваються, що й так зійде.

Не зважаючи на те, новий чи ні будинок ви плануєте придбати, слід ознайомитись із підведеними до житла комунікаціями, чи всі вони присутні. Чи вистачає електричної потужності, чи достатній тиск води, яким чином опалюється будинок, перевірте всі батареї. Для такої перевірки варто попросити, щоб в будинку увімкнули опалення, освітлення, гарячу воду. Не забудьте також оглянути систему водовідведення та каналізації.

Варто також дізнатися про якість теплоізоляції будинку, які матеріали для цього застосовувались. На матеріалах варто більш детально зупинитись, у випадку, якщо в сім’ї є маленькі діти, або хтось з родини страждає від алергії.

І після того, коли ви впевнитесь, що реальність відповідає вашим очікуванням та обіцянкам продавця, можна переходити до ознайомлення з документами.

Якщо ви хочете купити котедж в Ужгороді, спершу дізнайтеся про забудовників, які будують подібні проєкти. На сайтах цих компаній ви знайдете необхідну інформацію про місце розташування, матеріали та технології, використані при будівництві. Також не полінуйтеся дізнатись, на скільки надійні ці забудовники.

 

Отже, тепер ви озброєні необхідними знаннями, тож зможете обрати якісний будинок для довгого та щасливого життя.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт