svg logo
Інвестиція в нерухомість - як спосіб примноження збережень

Інвестиція в нерухомість - як спосіб примноження збережень

Збережи кошти вигідно

08.06.2021

  • На нашу думку, вигідним вкладом буде інвестиція в квартиру, яка розташована у районі міста, що активно розвивається і розбудовується.
  • Як, до прикладу, Новий район м. Ужгород. Продуманість забудов у цьому районі не може не радувати.
  • Кожен забудовник реалізовує свій проект відповідально та намагається врахувати максимум потреб майбутніх мешканців: наявність паркінгу, облаштовані дворики, дитячі майданчики, оновлення інженерних мереж, щоб вони витримували нагрузку нових об’єктів.
  • Згодом квартира в житловому комплексі таких районів буде тільки дорожчати, і це принесе ще більший дохід. Під ці параметри підходить житловий комплекс «Park Land» по вул. Легоцького від Будівельної компанії Gazda
    Щоб Ви краще розуміли про що йде мова, на графіку ми відобразили, як змінювалася вартість за метр квадратний у наших деяких ЖК протягом періоду будівництва.

  • Як видно з графіку, вклавши кошти на етапі будівництва, Ви отримуєте на рівному місці від 100$ на квадратному метрі в рік. Ви можете будь-коли продати квартиру, і окрім власних коштів, при реалізації отримаєте бонус від 4000$.
  • Якщо Ви проглянете оголошення на ресурсах ОЛХ чи Домріа, то побачите, що вільних квартир в будинках від БК Gazda практично не має, або, якщо є - то пару днів і вони вже зняті з оренди. Все тому, що клієнти бронюють квартири на декілька місяців наперед, а якщо бачать вільну на оренду, то ця квартира дуже швидко знаходить своїх мешканців.
  • Вам не потрібно чекати місяцями, шукати квартирантів і втрачати щомісяця свій пасивний дохід.

Тому інвестуйте правильно – інвестуйте в нерухомість від Gazda.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт