svg logo
Переваги проживання у котеджному містечку

Переваги проживання у котеджному містечку

Сучасні котеджи та Таунхауси

29.12.2019

Коли ми вирішуємо, що настав час придбати житло, постає питання – купити квартиру, чи будинок. Найчастіше люди схильні обирати квартиру, навіть, якщо все життя мріяли жити за містом, у власному будинку, оскільки впевнені, що купівля будинку з прилеглою земельною ділянкою їм не по-кишені.

Та сучасні котеджні містечка, так звані – таунхауси це – надзвичайно зручне та комфортабельне житло, за цінами, іноді навіть дешевшими, аніж квартира в новобудові.

Нові тенденції будівництва заміського житла відрізняються від планувань сільських та дачних поселень минулого. Сьогодні це – організований формат забудов, що володіє загальним стилем архітектури,  власним комунальним господарством, службою охорони та іншими зручностями, в залежності від класової приналежності та побажаннями власників котеджів.

Віддаленість від міської метушні, чисте повітрі та наближення до природи – ось іще важливі переваги на користь купівлі котеджу у таунхаусі. Адже мало хто відмовиться від того, аби прокидатися під спів пташок і пити каву на терасі з живописним краєвидом.

Особливою перевагою котеджних містечок Ужгорода є те, що їхнє розташування поза межами міста дозволяє насолоджуватися привілеями заміського життя і при цьому, при необхідності швидко добратися до будь-якої точки міста. Це дає можливість не витрачати багато часу на те, щоб добратися до роботи, або ж до торгівельного центру, спортивного комплексу, або будь-якого розважального закладу міста. Цього позбавлені жителі котеджів, що розташовані неподалік великих міст.

Сучасні котеджі – це будинки, розраховані на одну сім’ю, найчастіше одно-, двоповерхові, кожний будинок володіє присадибною земельною ділянкою. Власна земельна ділянка – це надзвичайно потужний критерій на користь вибору будинку, а не квартири. Адже її наявність дозволяє власнику вирощувати квіти, овочі, або ж плодові дерева. Також перевагою власної землі є можливість безпечного дозвілля для дітей, а також частішого проведення вільного часу з друзями, у комфортних умовах.

 

Отже, котедж – це чудовий вибір житла, для сучасної сім’ї з дітьми, для людей, які полюбляють природу, спокій і можливість усамітнитись, одночасно з можливістю комфортного проживання у сучасному помешканні, а також з швидким доступом до всіх благ цивілізації.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт