svg logo
Дитячі майданчики

Дитячі майданчики

Різноманітні та безпечні дитячі майданчики у житлових комплексах компанії GAZDA - це радість для дітей та спокій для батьків

10.06.2021

На сьогоднішній день, наявність ігрових і спортивних майданчиків в сучасних житлових комплексах є необхідною умовою. Адже батькам з дітьми дуже важливо, щоб вони мали можливість цікаво і з користю провести дозвілля біля свого будинку. Або відпустити своїх малюків грати самостійно і бути впевненими в їх безпеці.

Будівельна компанія «Gazda» дбає про комфортні умови Вашого життя в наших житлових комлексах створюючи дозвілля для найманших мешканців, яке є:
1.    Цікавим та різноманітним;
2.    Функціональним;
3.    Безпечним. В закритому дворі з цілодобовим відеоспостереженням Ви можете бути спокійними та впевненими — ваші діти зростають в правильному середовищі;
4.    Ергономічним;
5.    З використанням безпечних матеріалів. Оточені зеленню майданчики в наших комплексах ми обладнуємо високоякісним покриттям - тачпадом. Він пом'якшує ненавмисне падіння, а теплоізоляція від грунту дозволляє малюкам сидіти на землі, а мами можуть не переживати, що це нашкодить здоров'ю дитини.
Ми намагаємося ретельно продумати всі сценарії використання подвір'я для затишку наших мешканців у будь-яку пору року. Проектуємо наші дитячі майданчики із зонами відпочинку для дітей різного віку та для дорослих.

Тому, обираючи майбутнє помешкання для Вашої сім’ї в житлових комплексах від Будівельної компанії «Gazda», Ви може бути впевнені у своєму виборі нерухомості.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт