svg logo
Куди краще вкладати кошти інвестору початківцю?

Куди краще вкладати кошти інвестору початківцю?

У житлову чи комерційну нерухомість

29.12.2019

Кожна людина яка хоче заробити гроші, задається питанням – як це зробити найкращим чином. А коли питання стосується такого суттєвого вкладання коштів як купівля нерухомості, питань стає більше. Одним з таких питань є – в яку нерухомість краще вкладати гроші – у житлову, чи все ж таки, в комерційну.

Однозначно відповісти на це питання складно. З одного боку, комерційна нерухомість, дійсно здатна принести більший прибуток. Стосунок з орендарями, при роботі з комерційною нерухомістю буде простішим, адже таку нерухомість, зазвичай винаймають на роки, і підтримують її в належному стані ретельніше, аніж винаймачі квартир, тому, що від цього також залежить їхній бізнес.

Та турбот з такою нерухомістю також більше. Значний пакет супровідних документів, вища, ніж при оренді житлової нерухомості оплата податків та комунальних послуг – все це аргументи не на користь інвестора початківця.

Комерційна нерухомість в Ужгороді приносить власникам стабільний пасивний прибуток, та при купівлі такої нерухомості, з метою подальшого здавання в оренду, необхідно прискіпливо зважити всі за і проти, вивчити ринок, особливості сегменту, а ще краще купувати нерухомість, вже маючи потенційного клієнта на оренду. В іншому випадку можна придбати нерентабельну нерухомість.

Все це ризики, з якими вміло справляються інвестори з досвідом. Та все ж і новачок зможе вдало вкласти кошти і добре заробити.

Придбання житлової нерухомості задля подальшого пасивного прибутку, також має свої плюси й мінуси. Така інвестиція є надійною і на довгі роки забезпечить власника стабільним пасивним доходом. Однак, в даному випадку доведеться частіше займатися пошуком нових орендарів, періодично проводити косметичні ремонти, активніше слідкувати за оплатою комунальних послуг. Також важливим фактором є те, що придбати таку нерухомість можна значно дешевше, ніж комерційну.

Та, звісно ж, подібні турботи варті того, аби забезпечити себе пасивним прибутком на довгі роки, і це стосується як комерційної, так і житлової нерухомості.

Отже, проаналізуйте всі за і проти, та оберіть той напрямок, який найбільше підходить саме вам. Та все ж, якщо ви маєте на прикметі об’єкт комерційної нерухомості, детально дослідіть ринок та убезпечте себе від можливих ризиків.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт