svg logo
Історичний центр Ужгорода

Історичний центр Ужгорода

Осередок культурного та соціального життя міста

26.12.2019

Місто Ужгород – одне з найдавніших міст України. Його історичний центр є привабливим місцем для туристів та гостей міста не лише зі всієї України, але і з країн Європи.

Старовинні, затишні вулички, квітучі дерева та набережна річки Уж, це – не всі визначні місця Ужгорода. Центр нашого міста багатий на різноманітні музеї, архітектурні та мистецькі пам’ятки, як історичні, так і сучасні.

В історичному центрі міста розташовані найкращі музеї Ужгорода, такі як: Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Закарпатський краєзнавчий музей, що розташований в Ужгородському замку, Художній музей ім. Йосипа Бокшая. Також в центрі міста є «Совине гніздо», в якому регулярно проводяться виставки сучасного та класичного мистецтва, тематичні вечірки та різноманітні заходи, спрямовані на розвиток культурної та історичної обізнаності жителів міста. Мистецькі виставки постійно відбуваються і в галереях, що розташовані неподалік центру міста. Однією з найкращих таких галерей є Галерея Ілько – центр сучасного мистецтва, де окрім виставок, також відбуваються концерти сучасних виконавців з України, Європи та Америки, а також освітні та розважальні заходи.

В самому центрі Ужгорода розташовано безліч пабів та ресторанів, де бажаючі, зможуть знайти для себе спосіб провести дозвілля на будь який смак та гаманець. Наше місто славиться своїми традиціями щодо готування та споживання кави, тому тут ви, також, зможете знайти безліч кав’ярень.

Прогулюючись набережною, чи однією з центральних вуличок міста, ужгородець обов’язково зустріне знайомого, адже центр нашого міста це – осередок культурного та соціального життя Ужгорода. Тут сходяться в одну точку інтереси багатьох жителів міста: бізнесменів, митців, студентів. Адже наш історичний центр, окрім краси та шарму, володіє безліччю місць освітнього, мистецького, розважального призначення, а також офісів та найкращих крамниць міста.

Таке середовище, беззаперечно, спонукає до нових знайомств, натхнення, бажання розвиватись. Та водночас, центр – це чудове місце відпочинку, що чудово відновлює сили та відчуття гармонії з навколишнім світом, адже тут протікає річка Уж, розташовані парки, сквери, старовинні вулиці, позбавленні автомобільних доріг.

 

Неймовірно пощастило кожному, хто живе в цьому чудовому районі Ужгорода. Купити тут житло досить складно, адже жителі центральної частини міста не поспішають залишати це місце. Та перші кроки до вирішення цієї проблеми вже зроблені, адже найкращі забудовники регіону вже почали зведення житлових комплексів в мікрорайоні, деякі з них вже зовсім скоро будуть здані в експлуатацію.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт