svg logo
Новий мікрорайон – найкраще місце для проживання сім’ї з дітьми

Новий мікрорайон – найкраще місце для проживання сім’ї з дітьми

Значення інфраструктури

29.12.2019

Всім відомо, що сім’я це – наша опора, з рідними людьми ми почуваємо себе захищено та впевнено. Сімейне помешкання відіграє надзвичайно велику роль у житті сім’ї, та воно має не лише захищати нас, а й бути затишним, комфортним. Саме тому, задля сімейного щастя, необхідно з відповідальністю віднестися до пошуку помешкання, особливо, якщо в сім’ї вже є, або плануються діти.

Для того, щоб проживання сім’ї з дітьми було комфортним, зручним та безпечним, необхідно враховувати безліч факторів при виборі помешкання. Звісно ж, в першу чергу батьки звертають увагу на те, чи зручне й безпечне для дитини помешкання всередині. Важливими при цьому є безпечність матеріалів, що використовувались для будівництва, якість вікон та балконних дверей, відсутність гострих кутів меблів, обов’язковою є наявність індивідуального опалення та гарячої води.

Та не менш важливим, також, є те, де розташований будинок, в якому сім’я планує купити чи винаймати квартиру. До зовнішніх факторів відноситься інфраструктура житлового комплексу та району міста в цілому.

Щоб купити квартиру в Ужгороді молодій сім’ї з дітьми, варто звернути увагу на Новий район міста. Цей район є одним з самих зручних та розвинутих. Інфраструктура Нового району дозволяє користуватися всіма привілеями сучасного міста. Адже тут є продуктові супермаркети, ринок, невеличкі продуктові крамниці (серед яких, навіть цілодобові), поліклініки, медичні центри та аптеки. Після реконструкції головної вулиці мікрорайону, тут з’явився один з найпопулярніших розважальних центрів міста, зручна алея для прогулянок. Майже у кожному дворі є дитячі майданчики.



Якість доріг – одна з найкращих в місті. Район володіє чудовою транспортною розв’язкою, забезпечений системою громадського транспорту, завдяки чому, звідси можна добратися майже до будь якої точки міста.

В районі також розташовані дитячі садочки та школи, деякі з них – найкращі в Ужгороді. Безліч гуртків та спортивних секцій, що створені як на базі шкіл, так і інших культурно-просвітницьких центрів, забезпечать ваших дітей корисним та здоровим дозвіллям, що є надзвичайно важливим в сучасному міському житті. Також, поруч розташований міський парк – місце для прогулянок та осередок різноманітних розважальних заходів.

Новий район Ужгорода це – район спального типу. В ньому створені всі можливі умови для комфортного проживання сімей. Можливо, саме тому цей район користується великим попитом на оренду житла в молодих сімей. Також, тут є і нові житлові комплекси, оснащені новими та безпечними дитячими майданчиками, доглянутими прибудинковими територіями з освітленням, паркувальними місцями, озелененням.

 

Отже, щоб купити квартиру в Ужгороді, для найбільш комфортного та безпечного життя сім’ї з дітьми, безперечно, Новий мікрорайон є одним з найкращих виборів.

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт