svg logo
PARK LAND

PARK LAND" - житловий комплекс з найбільшим закритим парком у області

Чи відповідає назва дійсності?

25.05.2020

Дорогі друзі, поки країна оговтується після карантину, ринок нерухомості починає новий ривок вверх. Радимо вчасно заскочити на хвилю росту цін на житло і вигідно вкласти кошти. Якісний житловий комплекс з продуманою інфраструктурою та хорошим розташуванням залишатиметься в тренді найближчі 10 років. А ліквідність сучасної квартири в новобудові буде високою як для здачі в оренду так і перепродажу.

Саме таким житловим комплексом є: ЖК "PARK LAND" від Будівельної компанії GAZDA за адресою м.Ужгород, вул. Легоцького, 78. Про його переваги ми можемо розповідати безкінечно. Сьогодні розповімо, чому для цього ЖК ми обрали назву Park Land. В будинку запроектовано дуже великий внутрішній двір. 

Його площа становить 20 000 м2, більшість забудовників на такій ділянці побудували б ще понад 300 квартир. Правда жити там буде не зовсім комфортно. Особливо під час карантину… Будівельна компанія Gazda ставить собі за мету продавати не квадратні метрі а комфорне середовище! Тому 2 га території облаштовуємо для Вашого комфорту, а саме: 

  • зона для відпочинку для наймолодших, віком від 3 до 7 років
  • дитячі майданчики для дітей від 7 років
  • футбольне поле

Ми хочемо, щоб відпочити могли не тільки діти, а і їх батьки, тому продумали і зони відпочинку для дорослих. Давно хотіли в спортзал, але все не вистачає часу? Не проблема - у Вас буде свій спортивний майданчик з тренажерами. Спорт на повітрі, що може бути краще? А чи були Ви в "фантастичному зоопарку", де кожна тварина - це витвір садового мистецтва? Такого в Ужгороді ще не було! 

Не чекайте слушного моменту. Тому що для Вас він уже прийшов, Встигніть обрати своє планування!

Телефонуйте нашому менеджеру за тел. 

(050) 500-85-84

 

Проєкти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості. Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд
Оберіть проєкт