Таунхаус "Sherwood"

Сучасне житло в передмісті

вул.Запорізька Від: 700$ м2

Галерея

Яскраві світлини та зображеня проекту

Online камери

Перегляд нерухомості в реальному часі

Загальна інформація

Адреса вул.Запорізька
Початок будівництва 2018
Завершеня будівництва ІІ квартал 2020 року
Вартість м2 від 700 $
Паркінг Гараж
Секцій 110
Поверхів 2
До центру міста 7 км

Переваги Таунхуаусу

Будівництво ТХ "Sherwood" розпочато у 2018 році за адресою вул.Запорізька, і закінчиться у 2 кварталі 2020 року. Це одна з найбільших забудов такого типу в Ужгороді й Україні, яка об’єднана однією архітектурною концепцією: 40 власне таунхаусів, 40 дуплексів (двоквартирних будинків) та 30 приватних будинків в сучасному стилі, з вишуканим оздобленням фасадів, окремими входами та гаражами. 

Великий індивідуальний простір та продумане планування території всередині ТХ "Sherwood" робить проживання тут приємним для всіх. Інженерна інфраструктура, під'їзди до будинків та внутрішні земельні ділянки із зеленими насадженнями автономні. Відтак, тут знайдуть потрібні умови і любителі спілкування з сусідами, і прихильники усамітнення, і сім’ї з дітьми. 

ТХ "Sherwood" зростає в екологічно чистому районі, звідки до центру міста 7 км. Це район, де місто зростається із оточуючим середовищем, поруч є всі заклади, необхідні для повноцінного життя й комфорту. 

Щодо житлової площі в секціях ТХ "Sherwood" - це 3- та 4-кімнатні будиночки зручного, сучасного планування, площею 122 та 158 м2. Вартість м2 житла - від 700 $. До кожного будинку йде своя земельна ділянка, де Ви зможете поставити мангал чи басейн.

Детальніше з пропозиціями ознайомтеся в розділі "Таунхауси" (нижче). 

Потрібно більше інформації? Дзвоніть нашому менеджеру і замовляйте професійну консультацію за телефоном +38 (050) 500 18 77.

Запис на перегляд та підбір квартири

Наші менеджери завжди готові запропонувати Вам найкращий варіант нерухомості, для цього ви можете заповнити форму для запису на перегляд:

Запис на перегляд
Оксана Менеджер з продажу (050) 500-18-77

Проекти будівельної компанії

Кожен об'єкт будівельної компанії "GAZDA" - відображення сучасності та якості.Більше 20 років плідної праці на ринку нерухомості та більш ніж 1500 квартир зданих в експлуатацію.

Перегляд